O nas

Wersja do wydrukuPDF version

Istniejemy już od 1992r.  Na przestrzeni ponad 20 lat zdobyliśmy  zaufanie i uznanie klientów, jako firma stawiająca przede wszystkim na zadowolenie swoich odbiorców oraz na najwyższą jakość sprzedawanych produktów.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam dobrać solidnych dostawców, dla których jakość produktów jest równie ważna, co dla nas. Od lat rozwijamy współpracę z dwiema znanymi bawarskimi firmami:

  • MINITUBE – światowej renomy producent sprzętu do inseminacji i embriotransferu zwierząt hodowlanych, pionier oraz lider w technologii wspomaganego rozrodu zwierząt. Firma Minitube współpracuje jedynie ze sprawdzonymi dystrybutorami, a my, Insatex-MT, jesteśmy jej wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski. Oferujemy klientom sprzęt niezbędny na każdym etapie obróbki nasienia: pobierania, oceny i przygotowania, przechowywania oraz aplikacji.
  • KERBL – znany dostawca szerokiej gamy produktów zootechnicznych i weterynaryjnych do chowu i hodowli zwierząt gospodarskich, od porodu i odchowu, przez pojenie i karmienie, czy znakowanie, do specjalistycznych działów związanych ze specyfiką hodowli danych gatunków zwierząt, jak korekcja racic u bydła, czy produkty do doju i pielęgnacji wymion.

Nasza działalność obejmuje także projektowanie oraz pełne wyposażenie laboratoriów inseminacyjnych w profesjonalny sprzęt i aparaturę najnowszej generacji. Zapewniamy fachową obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną zakupionego sprzętu.

W naszej codziennej pracy zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość obsługi oraz fachową poradę. Naszym znakiem rozpoznawczym jest pełen profesjonalizm oraz szybka realizacja zamówień.